Komutatorius Wi-Tek WI-SG105

17,90 €
Su mokesčiais
5GE Full Gigabit komutatorius 5 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtys Green Ethernet technologija sumažina energijos suvartojimą iki 82% Plug and play, nereikalauja konfigūracijos
 

 

Sąsaja 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Tinklas 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m) Ventiliatorius Fanless Apsikeitimo pajėgumas 10G Duomenų perdavimo dažnis 7.4Mpps Mac adresų lentelė 2K Packet Buffer atmintis 1.5Mb Jumbo Frame 15000 Bytes Jungtis VLAN Yes Išmatavimai Product Size: 209mm* 126mm*26mm(L*W*H) Sertifikatai CE, FCC, RoHS Pakuotėje Gigabit Switch Electric Line Guide Book/Warranty Card Veikimo sąlygos Working Temperature: 0℃~40℃ Storage temperature : -40℃~70℃ Working Humidity : 10%~90% RH non-condensing Storage Humidity: 5%~90% RH non-condensing
SWITCHWISG105

Specifinė nuoroda